Kullanılmış Restaurant Malzemeleri Alanlar


Sahibi olduğunuz restaurantı kapatmak zorunda kaldınız veya farklı eşyalar ile yeniden dekorasyonunu gerçekleştirmek istiyorsanız eski ürünlerinizi de en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Restaurantınızdan çıkan ürünlerinizi bekletmek veya ücretsiz olarak bir kişiye vermek yerine ikinci el restaurant malzemeleri alanlar ile nakit paraya çevirebilir, yeni işlerinizde veya yeni eşyalarınızda değerlendirebilirsiniz. İkinci el olarak değerlendirebileceğiniz restaurant malzemeleri arasında bir lokanta içerisinde yer almakta olan tüm eşyalar dahildir. Masa ve sandalyeler, endüstriyel mutfak ekipmanları, ocak ve tezgahlar ikinci el olarak değerlendirilebilmektedir.

İkinci el restaurant malzemesi alan firmamız eşyalarınızı bulunduğu yerde incelemekte ve değerinde satın almaktadır. Artık kullanmayacağınız ürünlerinizi nakit paraya çevirmenizi sağlamakta olan firmamız sizlerden satın aldığı ürünleri ikinci el restaurant malzemeleri arayanlara uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Kullanılabilir durumda olan ikinci el restaurant malzemelerinizi satın almakta olan firmamız restaurant açmak isteyen kişi veya firmalara bu ürünlerin satışını sağlamaktadır. İkinci el restaurant malzemeleri alan firmamız ürünleri değerinde hesaplayarak sizlere nakit olarak ödemesini yapmaktadır.

Değerlendirmek istediğiniz restaurant malzemelerinizi ikinci el ürün alan firmamız ile iletişime geçerek yerinde incelenmesini sağlayabilirsiniz. Kullanılabilir durumda olması yeterli olan restaurant malzemeleriniz ekibimiz tarafından incelenerek değerinde nakit ödeme ile anında satın alınacaktır. Nakliye işlemlerini de firmamız gerçekleştirir iken sizler değerlendireceğiniz ikinci el restaurant malzemelerinin ücreti ile yeni malzemeler alabilir veya farklı ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.